O našej spoločnosti a internetovom obchode

Internetový obchod www.uReneho.sk je tu pre Vás od roku 2011, kedy rozšíril sortiment tovaru obchodu www.megafoto.cz o kvalitné drevené hračky, dekorácie, hry a rôzne doplnky, ktoré uvítajú nielen Vaše ratolesti. Tovar odoberáme od popredných nemeckých dodávateľov, môžeme Vám tak často ponúknuť a dodať aj tovar, ktorý je na slovenskom trhu horšie dostupný.

Našim cieľom je ponúknuť Vám nielen dobrú cenu a široký sortiment, ale predovšetkým kvalitné služby a zákaznícky servis. Potreby našich zákazníkov sú pre nás dôležitým zdrojom informácií a spätná väzba, ktorú od Vás máme, vedie k neustálemu zlepšovaniu služieb. Priebežne pre Vás rozširujeme ponuku a snažíme sa Vám ponúknuť atraktívny tovar za zaujímavé ceny. Radi Vám na základe Vášho dopytu ponúkneme tovar, ktorý nie je v štandardnej ponuke nášho e-shopu!

Aj napriek tomu, že sme nemecká firma, má u nás spotrebiteľ rovnaké práva, ako pri nákupe tovaru v SR. Nariadenie Rím I. nadobudlo účinnosť 17. decembra 2009 a nahradilo tzv Rímsky dohovor, ktorý neposkytoval spotrebiteľom dostatočnú ochranu pri nákupe online v iných krajinách EÚ. Toto nové európske nariadenie prinieslo jasné pravidlá pre nákupy cez internet v rámci EÚ. Pri nákupe u nás sa tak môžete spoľahnúť na úroveň právnej ochrany, na ktorú ste zvyknutí na Slovensku. Nákupu u nás sa tak nemusíte obávať.