Kontaktné informácie, o nás

Internetový obchod www.uReneho.sk je tu pre Vás od roku 2011, kedy rozšíril sortiment tovaru obchodu www.megafoto.cz o kvalitné drevené hračky, dekorácie, hry a rôzne doplnky, ktoré uvítajú nielen Vaše ratolesti. Tovar odoberáme od popredných nemeckých dodávateľov, môžeme Vám tak často ponúknuť a dodať aj tovar, ktorý je na slovenskom trhu horšie dostupný.

Našim cieľom je ponúknuť Vám nielen dobrú cenu a široký sortiment, ale predovšetkým kvalitné služby a zákaznícky servis. Potreby našich zákazníkov sú pre nás dôležitým zdrojom informácií a spätná väzba, ktorú od Vás máme, vedie k neustálemu zlepšovaniu služieb. Priebežne pre Vás rozširujeme ponuku a snažíme sa Vám ponúknuť atraktívny tovar za zaujímavé ceny. Radi Vám na základe Vášho dopytu ponúkneme tovar, ktorý nie je v štandardnej ponuke nášho e-shopu!

Aj napriek tomu, že sme nemecká firma, má u nás spotrebiteľ rovnaké práva, ako pri nákupe tovaru v SR. Nariadenie Rím I. nadobudlo účinnosť 17. decembra 2009 a nahradilo tzv Rímsky dohovor, ktorý neposkytoval spotrebiteľom dostatočnú ochranu pri nákupe online v iných krajinách EÚ. Toto nové európske nariadenie prinieslo jasné pravidlá pre nákupy cez internet v rámci EÚ. Pri nákupe u nás sa tak môžete spoľahnúť na úroveň právnej ochrany, na ktorú ste zvyknutí na Slovensku. Nákupu u nás sa tak nemusíte obávať.

Telefónne spojenie, e-mail

Telefonicky nás zastihnete každý pracovný deň mezi 9. a 16. hodinou. V prípade otázok týkajúcich sa objednávky si pripravte jej číslo. Na e-mailové otázky sa snažíme odpovedať ihneď, inak maximálne do druhého pracovného dňa.

Telefon (9:00 - 16:00)

+420 910 126 874

Fax (Nonstop)

+49 358 383 531 89

E-mail, kontaktní formulář

info@ureneho.sk
Kontaktný formulár

Sídlo, prevádzka, poštová korešpondencia

Návštevy či osobné odbery sú možné na adrese prevádzky každý pracovný deň mezi 9. a 16. hodinou. Mimo uvedenú dobu možné po predchádzajúcej dohode. Všetku písomnú korešpondenciu doporučujeme posielať na českú korešpondenčnú adresu, prípadne na adresu prevádzky (viď tabuľka nižšie).

Česká korespondenční adresa

FB Handel und Service GmbH
P.O.BOX 8
46334 Hrádek nad Nisou
Česká republika

Adresa provozovny

FB Handel und Service GmbH
Nordstr. 11a
02763 Zittau
Deutschland
DIČ DE272197922

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku pod HRB 33388, soudní příslušnost Dresden, Deutschland

Kde nás nájdete